AgroRTK - найкраще рішення для точного землеробстваТочний обмір полів

Точний обмір полів , а також винос меж полів в натуру з використанням найсучасніших двочастотних GNSS приймачів Leica Geosystems, мережі AgroRTK, а також безпілотних апаратів.

Переваги використання двухчастотних GNSS приладів:

Гарантована якість

Якість результатів вимірювань гарантовано. Виконавець може записувати готові координати в контролер, відстежувати їх якість і точність в будь-який момент, а при необхідності повторити вимірювання. Режим RТК зйомки дозволяє працювати в будь-яких системах координат, включаючи місцеві системи координат з точністю 2 см.

Продуктивність

Забезпечення високої продуктивності роботи, оскільки на кожну точку зйомки витрачається кілька секунд.

Додаткові можливості

Можливість безпосередньо в польових умовах вирішувати стандартні геодезичні завдання (визначати азимут, відстань або площа ділянки), переглядати результати зйомки і визначати пропущені ділянки, виносити в натуру проектні дані (від окремих точок до складних 3D-проектів).У камеральних умовах при передачі робочого файлу в комп’ютер можна відразу побачити результати роботи без додаткової обробки.

Переваги використання БПЛА

Швидкіть і точність

Отримання зображення з найвищою роздільною здатністю, покриваючи сотні гектар за один виліт. Всі дані надаються з точними координатами з можливістю детального вивчення та лабораторного аналізу. Точність — від 2 см / піксель.

Універсальність даних

Отримані дані є універсальними і можуть бути впроваджені в системи автопілотів всіх виробників сільськогосподарської техніки.

Різні спектри

Використовуючи спектральні сенсори, ви можете отримувати інформацію не тільки в візуальному спектрі, але і в різних спектральних діапазонах для прорахунку вегетаційних індексів або складання карт розподілу грунтів.