AgroRTK - найкраще рішення для точного землеробстваДумка ксперта:

Навіщо потрібен RTK аграріям?

Точне (координатне) землеробство - це майбутнє агробізнесу, який прагне підвищити прибуток, виробляючи витрати насіння і добрив лише на тих ділянках поля, де вони дійсно необхідні.

RTK - технологія, що робить точне землеробство максимально ефективним і при цьому доступним.

Обчислення координат здійснюється за лічені секунди і передаються в режимі реального часу з точністю близько 2 сантиметрів.

Більш детальна інформація про технологію тут.


Основні аргументи на користь RTK:

Економія

C абсолютною точністю на всіх машинах, витрати на паливо різко знижуються, а також істотне підвищується ефективність роботи.

Для роботи не потрібно встановлювати власні базові станції. Можливість підключення до мережі будь-якого поширеного обладнання точного землеробства з GPS-приймачем

Повторюваність

Використовуючи мережу РТК сигналу вам буде гарантовано повторюваність з року в рік, тобто збереження точних координат траєкторії руху техніки.

При використанні GNSS обладнання з допомогою глобального супутникового сигналу корекції, транспортні засоби можуть дрейфувати в межах від 0,5 - 1,5 м,

Точність

При використанні RTK ви отримуєте точність +/- 2 см. Це означає, що ваші перекриття будуть зменшені до 0,33% на всіх проходах машин (це можна порівняти з приблизно 4% використання ручних методів).

Контроль точності безпосередньо під час виконання вимірювань.

Втома водія

При використанні системи автоматичного керування на тракторі втома водія знижується.

Це, в свою чергу, підвищує продуктивність роботи в полі.Порівняння точності RTK с іншими методами поправок: